PARTNERZY


Kliknij by przejść na stronę FABRYKI SIŁY.
Kliknij by przejść na stronę FABRYKI SIŁY.

Fabryka Siły to motywacja, która działa. Sprawdzajcie portal w którym znajdziecie wszystkie ważne informacje na temat różnych dyscyplin sportowych.

Kliknij by przejść na stronę firmy Allprints.
Kliknij by przejść na stronę firmy Allprints.

Allprints
Nowatorskie podejście do technologii i najlepszej jakości sprzęt to cechy wyróżniające Allprints spośród konkurencji. Szeroki wachlarz możliwości nadruku sprawia, że są w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom. Nadruki wykonują z wykorzystaniem takich metod jak: DTG, folie felx i flock i haft komputerowy. Zaplecze technologiczne pozwala na zadrukowanie każdej powierzchni tekstylnej, stąd hasło – Drukujemy na wszystkim! Allprints naprawdę drukuje na wszystkim i to od jednej sztuki! Grube portfolio projektów daje możliwość wyboru z pośród ponad 1200 grafik – to jednak nie wszystko, Allprints realizuje również nadruki indywidualne.

Kliknij by przenieść się na stronę firmy Profess.
Kliknij by przenieść się na stronę firmy Profess.

Naszym partnerem została firma PROFESS, która będzie zapewniać w naszym klubie czystość. Ich doświadczenie i szeroka gama profesjonalnych produktów czyszczących stanowi naszą bazę w utrzymywaniu czystości na macie i zapleczu sanitarnym. PROFESS jest autoryzowanym dystrybutorem firm BKF-TENZI liderów branż chemii profesjonalnej oraz maszyn i urządzeń do sprzątania na polskim rynku.

Serdecznie polecamy: http://www.profess.net.pl/

kliknij by polubić na Facebooku
kliknij by polubić na Facebooku

Mx Studio Filmowe, profesjonalna produkcja filmowa. Studio specjalizuje się w robieniu filmów o tematyce extremalnej, podejmuje nawet najbardziej skomplikowane i niebezpieczne zlecenia-jest wszędzie tam gdzie ludzie z pasją przekraczają granice własnych możliwości. Na koncie tej wytwórni filmowej znajdują się produkcje dla federacji MMA Prommac, Dakarowych teamów rajdowych, profesjonalnych riderów snowboardowych. Oprócz tego studio zajmuje się produkcją reklam, klipów i filmów dokumentalnych.  Zapraszamy do polubienia fanpage  mxStudio Filmowe.