O klubie


W tym filmie zawarta została najawżniejsza idea jaka nam przyświeca..."Nic w życiu nie przychodzi łatwo i samo się nie zrobi".

Film powstał dzięki: mxStudio Filmowe z Wadowic.

SWD Formma Gym. Formma sama się nie zrobi!

Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś,
nigdy tego nie dokonasz.

Bruce Lee

 

Myślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, chcesz schudnąć, wzmocnić mięśnie albo po prostu masz ochotę aktywnie spędzić czas? Każdy z powodów jest dobry, aby skorzystać z usług klubu SWD Formma Gym. Ale uwaga – od myślenia do działania droga bywa bardzo długa. Dlatego trafiłeś w odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci zacząć działać i to skutecznie.

 

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, by zmienić nawyki żywieniowe i styl życia. Taką możliwość oferuje Ci klub SWD Formma Gym, nastawiony na efektywny wysiłek fizyczny dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Ruch często kojarzy Ci się z morderczymi treningami na siłowni? My udowadniamy, że ćwiczenia to także przyjemność, pomysłowa forma spędzenia czasu, nie wspominając już o korzyściach dla zdrowia i urody.

 

Klub SWD Formma Gym to lokal o wysokim standardzie. Wszystkie sale są klimatyzowane. Klub posiada pełne zaplecze – przebieralnie oraz przestronne łazienki. Do dyspozycji klientów oddajemy barek zaopatrzony w suplementy dietetyczne oraz napoje chłodzące. W pobliżu znajduje się bezpłatny parking.

 

W klubie o powierzchni 500 m² mieszczą się trzy strefy treningowe. Dwie z nich -Cross i Strefa Walki to obszar z profesjonalną matą zapasniczą z wolnymi obciążeniami, takimi jak hantle, sztangi i klatką do cross'a. Trzecia sala służy do treningu Fitness i jest strefą dla kobiet.

 

Ćwicz pod okiem fachowców, aby szybciej uzyskać efekty.

W naszym klubie realizujemy autorski program nauczania MMA. Jego twórcą jest Tomasz Drwal, który jako pierwszy polak Walczył dla największej organizacji MMA na świecie UFC. Jego wieloletnie doświadczenie i obycie z różnymi systemami treningowymi, skłoniło Tomka do napisania kompletnego programu nauczania od podstaw. Program podzielony jest na poziomy, by przejść do następnego, należy zdać egzamin z technik oraz sprawności. Program gwarantuje systematyczny rozwój umiejętności a po ukończeniu szkolenia gotowość do rozpoczęcia przygody ze startami w amatorskim i zawodowym MMA. Każdy instruktor MMA w SWD Formma Gym jest certyfikowanym nauczycielem Szkoły MMA Tomasza Drwala-profesjonalizm zapewniony.

Zachęcamy również do indywidualnego treningu z wykwalifikowanym trenerem. Ponadto oferujemy doradztwo żywieniowe, wszystko po to, aby pomóc Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę i sprawność fizyczną.  Życzliwa atmosfera zapewnia komfort ćwiczącym. Nasi instruktorzy służą radą w wyborze zajęć, pokażą jak wykonać prawidłowo ćwiczenie, motywują do dalszych postępów. W klubie SWD Formma Gym nie jesteś sam!Rabaty, zniżki okazjonalne, pokazy taneczne, drzwi otwarte – w klubie SWD Formma Gym wciąż nowe atrakcje.
Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i płeć!

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą klubu.