Instruktorzy


Tomasz "Gorilla" Drwal
Tomasz "Gorilla" Drwal

TOMASZ "GORILLA" DRWAL

Zawodnik i trener MMA. Pierwszy Polak walczący w UFC. Propagator mieszanych sztuk walki i sportowego trybu życia. Właściciel Szkoły Walki Drwala i współwłaściciel w SWD Formma Gym.

Sebastian Kotwica
Sebastian Kotwica

Sebastian Kotwica

Profesjonalny zawodnik MMA, utytułowany zapaśnik, a także instruktor sportów walki, kalisteniki,street workoutu i trener personalny.

Dawid Nowak
Dawid Nowak

Dawid Nowak

Instruktor MMA i Cross. Wielokrotny uczestnik zawodów MMA, srebrny medalista Pucharu Polski południowej MMA.

Monika Kędzierska

Instruktorka i zawodniczka Kickboxingu, trenuje od 2005, w 2013r. zdobyła stopień Mistrzowski 1DAN.Reprezentantka Kadry Narodowej od 2007r. Jest aktualną Vice Mistrzynią Europy w formule kick light, ponad to zdobyła Puchar Świata Austrian Classic w formule K1 (2014).  9-cio krotna Mistrzyni Polski, 8-śmio krotna  Vice Mistrzyni Polski. Skończyła studia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie: Inżynier Magister Technologii Żywności i Żywienia Człowieka ze specjalnością Żywienie Człowieka z Dietetyką. Aktualnie studiuje na AWF wychowanie Fizyczne i Sport, specjalność odnowa biologiczna.

Natalia Górecka
Natalia Górecka

Natalia Górecka

Natalia to specjalistka od grupowego TRENINGU FITNESS:

BPU: Płaski brzuch? Jędrne Pośladki? Zgrabne uda? To proste!! BPU to trening skupiający się na modelowaniu i wyszczupleniu dolnych partii ciała. Trening właściwy poprzedza 10 minutowa rozgrzewka cardio złożona z prostych fitnessowych kroków oraz power stretching, sprzyjający poprawie czucia mięśniowego. Zajęcia te są odpowiednie zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

 

BodyShape- Trening o charakterze wzmacniająco- kształtującym skupiający się na miejscach szczególnie kłopotliwych, w których najczęściej magazynowana zostaje tkanka tłuszczowa. Pozbywamy się zbędnych centymetrów z talii, cellulitu z ud a wzmacniamy ramiona i obręcz barkową.

 

TabataInterval - Specjalnie przygotowany program ćwiczeń wydolnościowych o wysokiej intensywności (beztlenowej), przeplatany krótkimi przerwami (tlenowymi). Regularność treningowa niesamowicie wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej oraz sprzyja maksymalnemu podkręceniu metabolizmu. Trening ukierunkowany jest na poprawę kondycji, zwiększenie siły i wytrzymałości mięśniowej. Podczas jednego treningu jesteś w stanie spalić 800 kcal - wyjdź naprzeciw Swoim oczekiwaniom, zadbaj o Swoją Formmę!!

 

 

 

 

Agnieszka Grin-Walaszek
Agnieszka Grin-Walaszek

Agnieszka Grin-Walaszek

Dyplomowana nauczycielka jogi wg metody Iyengara i instruktorka rekreacji ruchowej. Doula porodowa.

Od ok. 20 lat prowadzi zajęcia dla dorosłych i dzieci, mające na celu poprawę kondycji psychofizycznej. Specjalizuje się w zajęciach ruchowych dla sportowców, dla kobiet w ciąży, jest też autorką programu ćwiczeń dla mam z niemowlętami, tzw. baby jogi. Współzałożycielka Instytutu Świadomego Rodzicielstwa w Krakowie oraz Fundacji Zdrowie i Natura.

Joga daje nam potężne narzędzie – asany – ćwiczenia ruchowe, których wykonywanie poprawia nasze zdrowie i kondycję psychofizyczną, uodparnia na zmęczenie i stres. Rozwija umiejętność koncentracji, wyciszenia i rozluźnienia. Jogini już dawno temu odkryli i docenili znaczenie ćwiczeń ruchowych i odprężających dla prawidłowego, optymalnego funkcjonowania człowieka, czyli życia w pełni zdrowia.

Agnieszka Luber

Capoeira to brazylijska sztuka walki połączona z elementami tańca, akrobatyki i muzyki. System opracowany w Brazylii, głównie przez potomków afrykańskich niewolników, przywiezionych w XVI wieku na tereny Brazylii przez portugalskich kolonistów.
Capoeira charakteryzuje się płynnością i zwinnością, kopnięciami i unikami, obaleniami oraz akrobacjami i artystycznymi elementami sprawnościowymi. Capoeirę od innych sztuk walki odróżnia wykonywana na żywo muzyka, która sprawia, że praktykowanie capoeiry zamienia się w folklorystyczny spektakl.
W listopadzie 2014 r Capoeira została wpisana listę Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości i UNESCO.

 

Zapraszamy!